Про благодійний фонд «Світлий»

Про благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий»

Світлана Легка

Засновниця благодійного фонду «Світлий». Учасниця сил територіальної оборони ЗСУ, військовий волонтер.

Благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» заснований в 2022 році на засаді Волонтерського центру «Печерськ». Від початку широкомасштабної збройної агресії росії проти України приміщення центру стали тимчасовим прихистком для мешканців Києва, де було організовано харчування, збір речей, продуктів, ліків тощо. Також, необхідна гуманітарна допомога спрямовувалась військовим на передову а, після деокупації Київської області, фонд направляв великі гуманітарні поставки в Бородянку та селища Бучанського району.

Упродовж 2022 року діяльності БФ Світлани Легкої «Світлий»:
• відновлено Інклюзивно-ресурсний центр та зроблені укриття в школах Бородянської ОТГ;
• організовано та проведено понад 120 благодійних заходів;
• зібрано донатів на суму близько 1300000 грн;
• оброблено понад 2000 заявок та надано гуманітарну допомогу цивільному населенню в різні регіони України, що постраждали від війни, військовим формуванням, селищам і родинам переселенців, благодійним об’єднанням, а також різним державним установам.Основні напрями діяльності Благодійного фонду Світлани Легкої «Світлий» на сьогодні:

• Допомога ЗСУ

Забезпечення потреб військових на передовій в засобах першої необхідності, матеріально-технічних та автотранспортних засобах.

• Забезпечення потреб бойових парамедиків і шпиталів на передовій

Допомога з медикаментами та розхідниками тактичної медицини. Забезпечення каретами швидкої допомоги та евакуаційними транспортними засобами.

• Гуманітарна допомога постраждалому цивільному населенню та державним установам (Бородянська ОТГ Київської обл., Херсонська обл.)

Допомога засобами першої необхідності людям, що постраждали від війни. Опікування хоспісом у смт. Клавдієво-Тарасове та модульним містечком Бородянської ОТГ Бучанського району тощо.

• Підтримка дошкільних, шкільних закладів та освітніх проєктів

Гуманітарна допомога постраждалим від війни дошкільним, шкільним навчальним закладам та дитячо-юнацьким спортивним школам. Організація та проведення дитячих заходів. Допомога з облаштуванням укриттів у школах та відновленням інфраструктури освітніх закладів на території Бородянської ОТГ. Опікування опорним освітнім закладом в селі Шибене Бородянської ОТГ.

• Організація та проведення благодійних, культурно-мистецьких заходів

Залучення діячів культури та мистецтва для допомоги цивільним громадянам та військовим, організація благодійних заходів, концертів.


Ми вдячні нашим благодійникам, зіркам шоубізнесу, підприємцям і пересічним громадянам, які підтримують благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» і роблять внесок у допомогу військовим та постраждалому населенню України, а також у відбудову нашої країни. Разом до Перемоги!

Як нам допомогти

Ви можете обрати будь-який напрям діяльності фонду, щоб зробити благодійний внесок. Ми надамо всі необхідні документи та звітність. Натисніть кнопку «Підтримати», щоб перейти на сторінку з реквізитами. Долучайтеся до наших проєктів!

Як отримати допомогу від благодійного фонду Світлани Легкої «Світлий»

Якщо ви чи ваш підрозділ потребуєте допомоги фонду, заповніть, будь ласка, лист-заявку та надішліть електронною поштою на адресу: svitliifoundation@gmail.com

Натисніть кнопку «Лист-заявка», щоби завантажити зразок листа-заявки.

Будь ласка, зверніть увагу:
Прохання під час заповнення листа-заявки зважати на напрями роботи фонду.

Із додатковими питаннями — звертайтеся за нашими контактними даними.

Наші контакти

Штаб БФ Світлани Легкої «Світлий»: 

м. Київ, вул. Миколи Раєвського, 34

Тел.: +380504639563

E-mail: svitliifoundation@gmail.com

Філії БФ Світлани Легкої «Світлий» в Київській обл.:

с. Новий Корогод (Бучанський район, Бородянська ОТГ)
Постійний представник із питань гуманітарної допомоги постраждалому населенню (с. Дмитрівка, с. Озірщина, с. Новий Корогод)
Владислава Отрошко

Тел.: +380500401992

с. Красна Слобідка (Обухівський район)

Тел.: +380669485817

Зв'язатись з нами
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
error: Content is protected !!