Активні збори в Монобанку

Збір на вантажівку для медроти 53 бригади

Терміновий збір на вантажівку зі спеціальним холодильником, що дозволить забезпечити збереження ліків та медичних матеріалів у відповідних умовах. Допоможемо рятувати життя наших воїнів!

Збір на медицину ЗСУ

Медикаменти, турнікети, бандажі, кровоспинні, вітаміни, пластері та багато іншого, що щоденно потрібно нашим захісникам та лікарям на передовій. Кожен донат може врятувати життя!

Збір на позашляховики

Триває збір на позашляховики для ЗСУ. Наші захисники вкрай потребують бути мобільними, щоб давати відсіч ворогу на повну силу. Допоможемо бути мобільними нашим Захисникам!

Збір на утеплення ЗСУ

Збір на термобілизну, зимові спальники, фліски, зимові тактичні рукавиці, еко фло, газові горілки, хімічні грілки, все, що може зігріти наших героїв. Мусимо всіма можливими способами зігріти наших Захисників!

Збір на прилад нічного бачення

Прилад нічного бачення надважливий для забезпечення бойових завдань кожного воїна. Ми всі виснажились, але разом можемо «озброїти» швидше. Долучайтесь до нашого збору для нашого друга, який боронить нас і нашу країну!

Збір на дрони

Війна 21 століття – це війна технологій. Дрони – це не просто «очі» наших Захисників. Це – зброя в боротьбі з ворогом. 1 дрон Autel коштує 280-300 тис. грн. Їх потрібні сотні. Давайте зберемо хоч на 2 шт. Віримо в силу людей!

Ви можете, також, зробити швидкий донат, благодійний внесок на розрахунковий рахунок благодійного фонду Світлани Легкої «Світлий» в Приватбанку, або зробити переказ іншим зручним для Вас способом за реквізитами. Для цього, натисність кнопку «Реквізити». Щиро дякуємо за допомогу! Кожна гривня важлива!

error: Content is protected !!