БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ВЕСНА ПОМІЖ СИРЕН» 08 БЕРЕЗНЯ | Fairmont Grand Hotel Kyiv

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ВЕСНА ПОМІЖ СИРЕН» 08 БЕРЕЗНЯ | Fairmont Grand Hotel Kyiv

Встигніть придбати квитки на благодійний концерт «ВЕСНА ПОМІЖ СИРЕН», що відбудеться 8 березня о 18:00 в Fairmont Grand Hotel Kyiv, та долучитися до благодійної ініціативи разом із благодійним фондом Світлани Легкої «Світлий». Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю гуманітарних наборів для жінок-військових.

Весна приходить без дозволу, не запитуючи ні в кого. Весна не знає про війну і примудряється пробратися до нас поміж звуками сирен. Весна приходить, щоб принести надію на краще, трохи сонця в душу, трохи музики в серця.

8 березня в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv ми зустрічатимемо найобнадійливішу пору року так, як вона цього вимагає – музично, ніжно, душевно і з користю. З нами в музичний березень входять найліричніші виконавці країни LAUD, Vlad Darwin, KHAYAT, Oleynik, Dima Prokopov, а також переможці «Танців з зірками» Євген Кот та Макс Леонов. Ведучий вечора – Антон Поліщук.
Вечір стане продовженням серії благодійних заходів, започаткованим готелем з початку повномасштабного вторгнення.

Партнери заходу – Prorentall, Symbol.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю гуманітарних наборів для жінок-військових.

Дякуємо Fairmont Grand Hotel Kyiv, благодійному фонду Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка «Обираємо майбутнє разом» за співпрацю та допомогу в ці важкі часи!

Замовити квитки на благодійний концерт «Весна поміж сирен» можна прямо зараз!

error: Content is protected !!