Благодійний мистецький вечір «Шедеври української оркестрової музики від НАОНІ»

17 вересня в Будинку митрополита на території Національного заповідника «Софія Київська», відбувся благодійний мистецький вечір «Шедеври української оркестрової музики від НАОНІ». Проєкт реалізував благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий», в рамках циклу програм «Мистецькі вечори в Софії».
Єдиний в Україні професійний оркестр народних інструментів під керівництвом народного артиста України, професора – Віктора Гуцала, заворожив своїм неперевершеним звучанням навіть найприскіпливіших слухачів.
Особливо вразили своїм дуетним соло український музикант-віртуоз, мультиінструменталіст – Олесь Журавчак та автор рок-версії Гімну України Микита Рубченко.
Провела вечір талановита українська телеведуча, Заслужена артистка України – Анна Заклецька.
Всі зібрані кошти з заходу підуть на потреби 61 окремого стрілецького батальйону, а саме на «очі» наших захисників – дрон, який є основним робочим інструментом розвідки.
Багато благодійників зробили свій внесок у захід, подарувавши квитки переселенцям та людям з деокупованих територій: Маріуполю, Харкова, Херсону, Київської області – Бородянки, Бучі, Андріївки. Люди, які бачили жахи війни та окупації своїми очима, змогли надихнутися мистецтвом у такий важкий час.
error: Content is protected !!