Блаженнійший Епіфаній відвідав Бородянку 

Сьогодні, 18 листопада Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Бородянку. Зустріч предстоятеля Православної Церкви України з громадою Бородянської ОТГ організував благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий».
У модульне містечко Бородянської ОТГ, де проживає понад 200 людей, які залишилися без домівок під час бомбардування Бородянки на початку війни, від ПЦУ було передано 50 одиниць побутової техніки: обігрівачі, пральні машинки, холодильники, а також продукти харчування. Ми долучилися не тільки до організації, але й привезли для жителів модульного містечка теплі ковдри, ліхтарі, продукти.
Цей благодійний проект було втілено за сприяння Міжнародної православної благодійної організації (International Orthodox Christian Charities) США.
Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній вдруге відвідав Бородянку, возніс молитви до Бога за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини та мирних жителів. До молитви доєднався настоятель Церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Дмитро (Кошка), президент БФ «Світлий» Світлана Легка, заступник в.о.міського голови Костянтин Мороз та жителі бородянської громади.
Український народ надзвичайно сильний духом і тому, з Божою допомогою, гуртуючись та підтримуючи одне одного, ми неодмінно здобудемо перемогу та справедливий мир. Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!
error: Content is protected !!