календар Жінки серед війни на 2024 рік

Календар «Жінки серед війни» на 2024 рік у рамках проєкту «Герої бувають різні»

Вже відомий проєкт «Герої бувають різні» @heroes_are_different в цьому році інтригує та презентує календар «Жінки серед війни» на 2024 рік. У проєкті взяла участь президентка благодійного фонду «Світлий» Світлана Легка.

Цей календар, також, інклюзивний та має на меті привернути увагу до жінок під час війни. Сучасний світ – це рівні права та можливості жінок і чоловіків. Сучасна Україна – це все більше жінок, що боронять країну, займаються волонтерством, їздять на передову, щоб доставити тепловізори або евакуювати поранених.

Українські жінки – героїні, які під час війни, виконуючи надважкі задачі, залишаються жінками та продовжують відповідати вимогами суспільства до жінок, які подекуди досі не змінилися.
Метою календаря є поєднання у кожній фотографії минулого й майбутнього, очікування суспільства та того, що жінка обирає зараз.

Календар «Жінки серед війни» познайомить вас з українками, героїзм яких дуже часто залишається поза увагою, героїнями сьогодення, що мужньо та відважно рятують своїх дітей, 24/7 збирають кошти та закуповують все необхідне на передову, їздять на лінію фронту, евакуюють поранених, описують загиблих, служать мінометницями та залишаються жіночими та тендітними. У проєкті взяли участь президентка благодійного фонду «Світлий» Світлана Легка та медик 46-ї бригади Наталія Співак – більш відома за позивним «Мамка».

Цей календар – велика творча робота цілої команди та партнерів, що долучились до реалізації проєкту. Кожен дотичний до проєкту вклав частинку своєї душі. Усі образи ми створювали виходячи з того, чим жила жінка до війни та чим живе зараз. Неймовірні жіночні образи були підібрані з колекцій відомого українського дизайнера ANDRE TAN @andre_tan_official.

Візажист та стиліст по зачіскам – Каріна Кремінь та Анна Гриб. Відтворив ідею за допомогою фотографії – Роман Єременко. Оформила календар дизайнерка Анастасія Іванова. Зйомки відбулись у студії Pandora @pandora_studio.
Автор ідеї та керівник проєкту @kniaginia.

Календар можна придбати в інтернет-магазині ROZETKA.

Календар «Жінки серед війни» на 2024 рік у рамках проєкту «Герої бувають різні». У проєкті взяли участь президентка благодійного фонду «Світлий» Світлана Легка та медик 46-ї бригади Наталія Співак – більш відома за позивним «Мамка».
error: Content is protected !!