Світлий черевичок для ЗСУ – дякуємо за підтримку нашої ініціативи

СВІТЛИЙ ЧЕРЕВИЧОК ДЛЯ ЗСУ – дякуємо за підтримку нашої ініціативи!

Дякуємо усім, хто підтримав нашу ініціативу та зібрав «Світлий черевичок для ЗСУ»! Ми з радістю доставили всі новорічні подарунки нашим героям особисто.

Напередодні Нового року благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» запустив благодійну ініціативу «Світлий черевичок для ЗСУ».

Дякуємо учням та вихованцям Андріївської гімназії та особисто Владиславі Отрошко, Шибенському садочку-школі «Світлий» та особисто Тетяні Лозенко, Київському палацу дітей та юнацтва і особисто Оксані Добровольській, Новокорогодськодській громаді та особисто Тетяні Вороні й Парасковії Кирпель, Немішаєвській громаді та особисто Оксані Ільницькій, Сулимівській громаді та особисто Віталію Лепському, Руслану Фондері, Аліні Новоселецькій, Тетяній Петренко за чудові ялинки.

Щиро дякуємо усім діткам, батькам, вчителям, усім небайдужим українцям, які долучилися до цієї акції та надіслали до нашого фонду «Світлі черевички» з різних куточків України Новою поштою.

Ми з радістю доставили на Донецький, Луганський, Куп’янський, Авдіївський напрямки новорічні подарунки для наших воїнів: дитячі малюнки, обереги, листівки, теплі шкарпетки, зігрівайки, смаколики, енергетичні батончики, каву, смачний чай, маленькі ялиночки, іграшки та інше – все, що може викликати усмішку та зігріти теплом Ваших сердець наших захисників та захисниць на фронті.

Наші діти – наше майбутнє. Незламне й непереможне. Дякуємо всім діткам України за любов до Батьківщини. Дбати одне про одного, залишатися сильними, об’єднаними, не втрачати віри в Україну – усе це дуже важливо для майбутнього нашої держави.

Дякуємо усім, хто підтримав цю ініціативу та зібрав новорічні подарунки для наших захисників та захисниць і долучив до світлої справи своїх дітей. Разом підтримуємо, зігріваємо серця та даруємо посмішки нашим героям на передовій!

СВІТЛИЙ ЧЕРЕВИЧОК ДЛЯ ЗСУ – дякуємо за підтримку нашої ініціативи!
error: Content is protected !!