Урочисте відкриття дитячого садочка-школи Світлий

Урочисте відкриття дитячого садочка-школи «Світлий» у селі Шибене Київської області

4 вересня відбулося урочисте відкриття дитячого садочка-школи «Світлий» у селі Шибене Бородянської ОТГ Київської області після реконструкції, який був пошкоджений російськими ракетами у лютому-березні 2022 року.

Існує історія про волю до життя, про відвагу, що народжується з серця нації та воскресає після найтяжчих випробувань. Ця історія відображена в селі Шибене Київської області, де незламний дух його жителів допоміг побудувати новий дитячий садочок «Світлий» на руїнах минулого.

У часи, коли під час війни кожен новий день стає символом надії і відродження, Шибене відзначало новий початок. 4 вересня настав величезний момент: урочисте відкриття дитячого садочка «Світлий», який перебував у колишній сільській хаті, і був ушкоджений окупантами. Ця будівля – не просто споруда, а символ об’єднання, віри та надії української громади. Цього моменту мешканці села чекали 20 років. І нарешті, він настав.

За реконструкцію садочка-школи взявся благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» разом із волонтерами і меценатами, такими як Оля Полякова, захисник «Азовсталі» Михайло Діанов, громадська діячка Ніка Білоцерківська, а також численні донори з України та за кордоном. Спільно вони воскресили й адаптували садочок під сучасні освітні стандарти, відбудували нову шкільну їдальню, обладнали сучасною технікою, меблями, тощо.

Під час святкової церемонії відкриття на всіх чекало: виступ від вихованців Шибенської садочку-школи; чарівне шоу ростових ляльок, що переносить у світ уяви; захопливий перфоманс мильних бульбашок; анімаційна програма, сповнена радістю та веселощів; спілкування зі спеціальними гостями: Оля Полякова, Михайло Діанов та Анна Заклецька.

error: Content is protected !!