благодійний розіграш фонду Світлий

БЛАГОДІЙНИЙ РОЗІГРАШ – Інклюзивний календар ЖІНКИ СЕРЕД ВІЙНИ за донат від 200 грн

Благодійний розіграш від благодійного фонду Світлани Легкої «Світлий» – ми розіграємо 5 інклюзивних календарів ЖІНКИ СЕРЕД ВІЙНИ на 2024 рік, щоби швидше закрити терміновий збір на придбання вантажівки зі спеціальним холодильником для медичної роти 53 бригади, яка забезпечить збереження ліків, крові та медичних матеріалів в належних умовах на фронті та допоможе рятувати життя наших воїнів!

Сучасний світ – це рівні права та можливості жінок та чоловіків. Сучасна Україна – це все більше жінок, що боронять країну, займаються волонтерством, їздять на передову, щоб доставити тепловізори або евакуювати поранених. Сучасна Україна – це жінки-герої, які під час війни, виконуючи надважкі задачі, залишаються жінками.

В рамках проєкту «Герої бувають різні» був створений інклюзивний календар на 2024 рік присвячений жінкам, який представляє українок, що мужньо та героїчно рятують своїх дітей, 24/7 збирають кошти та закуповують все необхідне на передову, їздять на лінію фронту, евакуюють поранених, та без огляду на це, залишаються жіночними та тендітними.

Цей календар – велика творча робота цілої команди та партнерів, що долучились до реалізації проєкту. Кожен дотичний до проєкту вклав частинку своєї душі. Усі образи ми створювали керуючись тим, чим жила жінка до війни та чим живе зараз. Неймовірні жіночні образи були підібрані з колекцій відомого українського дизайнера ANDRE TAN @andre_tan_official. Візажист та стиліст по зачіскам – Каріна Кремінь та Анна Гриб. Відтворив ідею за допомогою фотографії – Роман Єременко. Оформила календар дизайнерка Анастасія Іванова. Зйомки відбулись у студії Pandora @pandora_studio.
Автор ідеї та керівник проєкту @kniaginia.

Правила участі у розіграшу:

Щоб мати шанс отримати інклюзивний календар «Жінки серед війни» та врятувати життя наших воїнів – потрібно зробити донат від 200 гривень на Монобанку «Skania 53 медрота» та залишити будь-який коментар під публікацією цього розіграшу на сторінці благодійного фонду Світлани Легкої «Світлий» в фейсбуці або інстаграмі. Чим більше донатів – тим більше шансів отримати календар та наблизити закриття збору.

Визначення переможців відбудеться 31 березня 2024 року за допомогою random.org. Нехай щастить!

Посилання на збір:

БЛАГОДІЙНИЙ РОЗІГРАШ – Інклюзивний календар ЖІНКИ СЕРЕД ВІЙНИ за донат від 200 грн

error: Content is protected !!