волонтери Світлий передали маскувальні сітки

Життєво важливі для наших військових маскувальні сітки вже на фронті

Передали життєво важливі для наших військових на фронті маскувальні сітки. Щиро дякуємо за них нашим волонтерам Олександру Майдановичу та Володимиру Мікріку.

Від самого початку війни маскувальні сітки, які плетуть сотні волонтерів по всій країні, захищають на фронті наших воїнів. Змінюються лише кольори: весною та влітку вони зелені, восени – жовті, взимку – білі. Змінюється й географія бойових дій, де маскувальні сітки «несуть службу». Але скільки б не виготовляли їх волонтери, маскувальних сіток завжди мало. Вони зношуються, рвуться, перестають відповідати сезону, на фронт прибуває все більше нової техніки, яка потребує захисту.

Сила держави – у єдності та взаємній допомозі. Дбати про Україну – це дбати й одне про одного, і про тих, хто поруч, і про тих, кому складно. Ми разом, у єдності, допомагаючи один одному, боремося за свою незалежну державу.

Триває збір на придбання вантажівки для медичної роти 53 бригади, що забезпечить збереження ліків, крові та медичних матеріалів. Разом ми врятуємо життя наших воїнів!

Волонтери благодійного фонду Світлани Легкої «Світлий» передали життєво важливі для наших військових на фронті маскувальні сітки.

error: Content is protected !!