«Діти війни. Випускник 2024»

«Діти війни. Випускник 2024» – Help Ukraine Monaco та Благодійний фонд «Світлий» запустили проєкт

Волонтерська організація Help Ukraine Monaco та Благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» запустили проєкт «Діти війни. Випускник 2024», присвячений випускникам України, які вимушені жити у складні часи через російську агресію.

Третій рік Україна потерпає від повномасштабного вторгнення росії, третій рік діти не можуть жити повноцінним звичним життям, ходити до шкіл, спілкуватися з однолітками, приміряти святкові сукні та святкувати «Випускний».

Але ми стоїмо, боремося за їхнє майбутнє та маємо, як дорослі, підтримувати дітей та молодь в ці нелегкі часи невизначеності. Наше завдання плекати в них жагу до життя, розвитку та любові до своєї країни.

Саме тому на підтримку ментального здоров’я молодих українців, волонтерська організація Help Ukraine Monaco та Благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» запустили проєкт «Діти війни. Випускник 2024», присвячений випускникам України, які вимушені жити у складні часи через російську агресію.

У рамках проєкту для учнів організовують та проводять фотосесію в образах для випускного зі святковими зачісками та макіяжем від кращих перукарів, візажистів, стилістів та зіркових фотографів, окрім того, всі вбрання та взуття з фотосету учасники зйомок отримують в подарунок.

Організатори проєкту: Благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» та «Help Ukraine Monaco» на чолі з Жанною Солдатовою та Катериною Федай. Окрім того, підтримали проєкт співачка Ольга Полякова, волонтер та меценат Ніка Білоцерківська, яка передала більш як 30 суконь для українських випускниць. В рамках реалізації вже зібрано понад 150 одиниць вечірнього одягу зокрема й від партнерів з Європи.

Над створенням образів працювали зіркові стилісти – Андрій Юдін, Олена Твеліна,Лєра Горностай, Костянтин Сіяниця Хельга Джуваго, Олеся Кузьменок.

Фотографи – відомий український фотограф Антон Кулаковський та Вальдемар Горлушко.

Ми віримо, що підтримка молоді в такі непрості часи є необхідною та важливою. «Діти війни. Випускник 2024» є уособленням нашого прагнення подарувати дітям незабутні моменти та емоції, які допоможуть їм подолати труднощі та поглянути на майбутнє з оптимізмом.

Окрім того, під час реалізації проєкту благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» вирішив розширити свою підтримку та долучитися до відбудови та облаштування укриттів для учнів навчальних закладів Бородянського ОТГ Бучанського району. За попередніми розрахунками для реалізації мети необхідно зібрати 3 000 000 грн.

Волонтерська організація Help Ukraine Monaco та Благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» запустили проєкт «Діти війни. Випускник 2024», присвячений випускникам України
error: Content is protected !!