Підлітки Андріївської гімназії Макарівського ОТГ взяли участь у проєкті «Діти війни. Випускник 2024»

Підлітки Андріївської гімназії Макарівської ОТГ взяли участь у проєкті «Діти війни. Випускник 2024»

Підлітки Андріївської гімназії Макарівської ОТГ взяли участь у проєкті «Діти війни. Випускник 2024», мета якого – зміцнити моральний дух та впевненість у майбутньому серед молодих українців, надавши їм можливість відзначити закінчення навчання у школі.

Сьогодні в школах України пролунав останній дзвоник. Благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» разом з Анною Заклецькою та іншими волонтерами, на чолі зі Світланою Легкою, завітав до школярів Андріївської гімназії, яка розташована в Бучанському районі Київської області.

1 червня завжди було днем тепла, радості й дитячих усмішок. На жаль, російська агресія вкрала в багатьох українських дітей час безтурботності та надто рано змусила побачити найгірше, що буває у світі дорослих, – війну.

Сьогодні, у рамках нашого спільного проєкту з волонтерською організацією Help Ukraine Monaco на чолі з Жанною Солдатовою та Катериною Федай, ми вручили фотоальбоми випускникам школи, а також потужні повербанки кожному учню. Адже випуск зі школи для учнів – це неповторна мить, яка має закарбуватися в пам’яті назавжди, а ще краще на яскравих світлинах.

Напередодні для учнів було організовано та проведено фотосесію в образах для випускного зі святковими зачісками та макіяжем від кращих перукарів, візажистів, стилістів та зіркових фотографів.

Ми віримо, що підтримка молоді в такі непрості часи є необхідною та важливою. «Діти війни. Випускник 2024» є уособленням нашого прагнення подарувати дітям незабутні моменти та емоції, які допоможуть їм подолати труднощі та поглянути на майбутнє з оптимізмом.

Безпека наших дітей є одним з головних пріоритетів для нашої держави, а облаштування укриттів – основним викликом. Саме тому під час реалізації проєкту «Діти війни. Випускник 2024» ми вирішили долучитися до відбудови та облаштування укриттів для учнів навчальних закладів Бородянської ОТГ Бучанського району. За попередніми розрахунками для реалізації мети необхідно зібрати 3 000 000 грн.

Дуже важливо працювати над тим, щоб кожен український навчальний заклад, пошкоджений через війну, відновив роботу, а наші діти були в безпеці й ніщо не заважало їм здобувати знання. Адже діти – наше майбутнє, за яке сьогодні борються наші захисники.

Фото – Oleg Soshko

Підлітки Андріївської гімназії Макарівської ОТГ взяли участь у проєкті «Діти війни. Випускник 2024»

У День останнього дзвоника, благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» разом Анною Заклецькою та іншими волонтерами, на чолі зі Світланою Легкою, завітав до школярів Андріївської гімназії

error: Content is protected !!