прем'єра документального фільму режисера Алана Бадоєва

Прем’єра документального фільму режисера Алана Бадоєва «Довга доба»

24 лютого, до другої річниці повномасштабного вторгнення, відбулася прем’єра документального фільму режисера Алана Бадоєва «Довга доба» на телеканалі 1+1 Україна та Київстар ТБ. 10 лютого фільм вийшов в український кінопрокат.

Сьогодні шлях українців по всьому світу єдиний. Ми поділяємо моменти щастя, горя, а найголовніше – єдності. На війні, в добрих справах та у спільних спогадах. У ці важкі часи нам всім потрібно натхнення. Цей фільм – про хоробрих людей та їхні особисті історії, водночас він про кожного з нас.

«Довга доба» – історія про життя, мрії та плани українців, останній день нашого мирного життя та початок нового етапу, який розпочався 24 лютого 2022 року під звуки бомб та сирен. Це хроніка перших місяців повномасштабної війни, які відтворено через особисті історії 12 000 українців: кожен кадр знятий на їхні гаджети. Фільм розробляли 1,5 року. Він містить майже 200 годин відеоматеріалів.

«Цей фільм – це капсула часу, це свідчення. Він зроблений для того, щоб ніхто й ніколи не переписав нашу історію, щоб ніхто й ніколи не зміг сказати, що було якось інакше. Для мене дуже важливо, аби цю стрічку побачили люди з інших країн і почули голоси українців», – розповів режисер Алан Бадоєв.

Документальний фільм режисера Алана Бадоєва та телеканалу 1+1 Україна, створений із 200 годин хроніки: виживання, супротиву і життя українців під час війни.

Кожна хвилина фільму відзнята українцями на їх мобільні телефони. Деякі герої вижили, деякі були вбиті… Але залишились їхні останні вчинки та голоси.

Світ повинен почути та відчути голоси українців. Довга Доба триває просто зараз. Підтримуйте Україну. Підтримуйте свободу та незалежність.

Встигніть побачити стрічку на екранах та підтримати благодійну місію проєкту!

Прем’єра документального фільму режисера Алана Бадоєва «Довга доба»
error: Content is protected !!