привітали 25 окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду

Привітали 25 окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду з нагородами

Січеславські десантники отримали заслужені нагороди в проміжках між запеклими боями! Разом із артистами-волонтерами благодійний фонд Світлани Легкої «Світлий» привітав із нагородами воїнів 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.

На чималій відстані від бойових дій на Куп’янському напрямку, у безпечному місці, десантники мали можливість трохи відпочити та насолодитися виступом українських артистів.

На святковому концерті, який відбувся з нагоди нагородження, свої пісні воїнам дарували: Маргарита Мелешко, Ярослав Джусь, Денис Мусаєв, Віка Ягич та гурт «Узвар». Родзинкою концерту став виступ відомої української гімнастики Надії Васіної. Ведучий концерту – Саша Марк.

До заходу долучилися й цивільні мешканці Харківщини. Діти з багатодітних родин, якими опікується група цивільно-військового співробітництва бригади, були надзвичайно щасливі бути серед військових на такому цікавому заході. Зі словами вдячності за звільнення населених пунктів Харківської області та міцну довготривалу оборону Куп’янського напрямку до Січеславців звернувся голова ВЦА міста Ізюм Валерій Марченко.

Дякуємо нашим артистам-волонтерам за чудовий концерт, який неабияк підняв настрій та бойовий дух наших героїв! Окремі слова вдячності висловлюємо президентці благодійного фонду «Світлий» Світлані Легкій та волонтерам фонду – режисеру Денису Сало та фотографу Олегу Сошко.

Вітаємо 25 окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду із заслуженими нагородами та дякуємо за захист і оборону України. Низький уклін!

Фото події – Олег Сошко.

error: Content is protected !!