Вітаємо з Днем народження Світлану Легку

Вітаємо з Днем народження Світлану Легку – засновницю БФ «Світлий» та волонтерського центру «Печерськ»

Сьогодні особливий день, адже 26 липня ми вітаємо з Днем народження Світлану Легку – чудову людину із сильним характером та великим серцем, волонтера, справжнього патріота України, засновницю й керівницю благодійного фонду «Світлий» та волонтерського центру «Печерськ» 

Ваша життєва мудрість, невгамовна сила духу, відданість справі та безмежна любов до України надихають усіх нас на нові звершення та великі справи. Ваша праця на благо нашої країни є прикладом для наслідування.

Бажаємо невичерпної енергії та наснаги у всіх Ваших добрих справах! Хай у Вашому домі завжди панують мир та злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість!

Ми бажаємо Вам процвітання та успіхів, залишатись такою ж життєрадісною, справедливою, доброю та благородною людиною! Нехай Ваша доля буде благословенною та сповнена нових перемог та здобутків.

Міцного здоров’я, гармонії в житті, виконання всіх найзаповітніших бажань! Хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та нескінченного оптимізму! Нехай кожен день буде наповнений світлом, радістю та благополуччям. Любимо Вас, цінуємо та дякуємо за все!

error: Content is protected !!