Благодійний Фонд Світлий

Знову прибули на Херсонщину! Привезли гуманітарну допомогу для лікарні, ЗСУ та заїхали до цивільних

Привезли гуманітарну допомогу для лікарні: фізрозчини, протигрибкові мазі, памперси для дорослих, ковдри; одному батальйону ЗСУ передали повербанки, жіночу форму, засоби гігієни, «тактичні» дівочі косметички з маленькими радощами, маскувальні сітки, білизну, пластирі, засоби від кліщів і комарів та смаколики; відправили 2 мотора та човен для наших захисників на каховський напрямок, ну і звісно, заїхали до цивільних у область: постільна білизна, ліхтарі, ковдри вже в оселях.

Завдяки поломці по дорозі, ми спізнились і не потрапили під свіжі «прильоти» та довезли нашу допомогу до тих, хто цього так чекає.

Дякуємо всім хто донатить. Завдяки вам ми можемо придбати необхідне та довезти до споживачів.

Дякуємо, хто до сих пір висилає посилки з допомогою на Херсонщину. А наш волонтер Юрій «живе» на Новій пошті, отримуючи їх! Дякуємо!

Дякуємо:
Ніці Білоцерківській – за системну допомогу.
ДСНС в Херсонскій області за сприяння і допомогу.
Жані (Хелп Монако) за креми та косметичні засоби.
Віталію Лепському та Сулимівській громаді за сітки.
Марії Ястребовій за речі і продукти.
Новій Пошті за пересилку човнів і моторів.
Олі Стоян за форму.
Дякуємо ЗСУ, що живемо!
Всім волонтерам нашого фонду, за те, що нестомлені: Оксані ШепелевійЛюдмилі ЗагороднійНаталі ДивнічДенису РудичуКолі КиюАндрію КорсунуДанилу ПупінуОлександру МайдановичуВіталію Правдіну, а також керівнику благодійного фонду «Світлий» – Світлані Легкій.

А ми вже з херсонськими помідорами, огірками та абрикосами від пані Тетяни їдемо далі – в Одесу. Херсонським кавунам теж бути!

error: Content is protected !!